Nowość w ofercie - oleje firmy Fuchs,dobierz olej do swojej maszyny:

Oleje Fuchs

W naszym sklepie mogą Państwo płacić kartami płatniczymi.

Wersje językowe
Producenci
Polityka prywatności

Polityka prywatności

Warunki korzystania z serwisu

Korzystając ze sklepu internetowego www.bima.pl akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem, prosimy o niekorzystanie z serwisu firmy BIMA.

Dane zbierane podczas zakupów

Zanim dokonasz zakupu towaru w naszym sklepie zapytamy Cię o: Imię, Nazwisko, Adres zamieszkania, Numer telefonu, adres e-mail oraz dane niezbędne do realizacji zaówienia.  Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby firmy P.H. BIMA.

Kontakt z klientem

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.


Zmiana danych

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu odpowiedniej sekcji, możesz wprowadzić zmiany w swoich danych osobowych zbieranych podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki. Aby usunąć swoje konto należy skontaktować się z obsługą sklepu www.bima.pl. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią rachunku lub faktury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium