Promocje
LAMPA REFLEKTOR PRZEDNI RENAULT ARES
LAMPA REFLEKTOR PRZEDNI RENAULT ARES
69,00 zł 59,00 zł
szt.
REFLEKTOR LAMPA PRZEDNIA DEUTZ DX ORYGINAŁ
REFLEKTOR LAMPA PRZEDNIA DEUTZ DX ORYGINAŁ
380,00 zł 160,00 zł
szt.
Wyszukiwarka olejów

Nowość w ofercie - oleje firmy Fuchs,dobierz olej do swojej maszyny:

Oleje Fuchs

Płatność kartą

W naszym sklepie mogą Państwo płacić kartami płatniczymi.

Wersje językowe


Calix - Elektryczne ogrzewanie postojowe 230V
Firma Calix to szwedzki producent, który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości ogrzewaczy kabin, ładowarek akumulatorów podgrzewaczy silników oraz związanego z nimi okablowania. Oferowane produkty odpowiadają potrzebom wielu różnych modeli silników i zastosowań związanych z silnikami.

Grzałki silnika Calix to wydajne podgrzewacze, które szybko podniosą temperaturę płynu chłodniczego do odpowiedniej temperatury. Firma Calix oferuje różne typy grzałek: montowane w blok silnika, w przewód płynu chłodzącego oraz przyklejane do bloku silnika lub miski olejowej. Dobór grzałki odbywa się zgodnie z wytycznymi producenta pojazdu. Dzięki wykorzystaniu grzałek rozruch silnika w niskich temperaturach jest szybki i łatwy, a pobór prądu z akumulatorów i zużycie rozrusznika są na znacznie niższym poziomie.

System kabli Calix jest wykonany z naciskiem na wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości. Standardowe kable Calix są przewidziane dla systemów napięciowych 230V i składają się z kabla połączeniowego, kabla wejściowego i kabla przedłużającego. Do tego podstawowego systemu można podłączyć ogrzewanie silnika, gniazdko ścienne w kabinie i ładowarkę akumulatora. System Calix zapewnia kompletny zestaw zawierający wszystko, co potrzebne w pojeździe

Poniżej zamieszczamy przykładowe zestawy podgrzewaczy.
Jeśli dostępne na stronie internetowej zestawy nie pasują do Twojej maszyny, skontaktuj się z nami! Dobierzemy odpowiedni system podgrzewaczy do Twoich potrzeb.

Grzałki silnika Calix

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl