Nowość w ofercie - oleje firmy Fuchs,dobierz olej do swojej maszyny:

Oleje Fuchs

W naszym sklepie mogą Państwo płacić kartami płatniczymi.

Wersje językowe
Producenci


Calix - Elektryczne ogrzewanie postojowe 230V
Firma Calix to szwedzki producent, który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości ogrzewaczy kabin, ładowarek akumulatorów podgrzewaczy silników oraz związanego z nimi okablowania. Oferowane produkty odpowiadają potrzebom wielu różnych modeli silników i zastosowań związanych z silnikami.

Grzałki silnika Calix to wydajne podgrzewacze, które szybko podniosą temperaturę płynu chłodniczego do odpowiedniej temperatury. Firma Calix oferuje różne typy grzałek: montowane w blok silnika, w przewód płynu chłodzącego oraz przyklejane do bloku silnika lub miski olejowej. Dobór grzałki odbywa się zgodnie z wytycznymi producenta pojazdu. Dzięki wykorzystaniu grzałek rozruch silnika w niskich temperaturach jest szybki i łatwy, a pobór prądu z akumulatorów i zużycie rozrusznika są na znacznie niższym poziomie.

System kabli Calix jest wykonany z naciskiem na wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości. Standardowe kable Calix są przewidziane dla systemów napięciowych 230V i składają się z kabla połączeniowego, kabla wejściowego i kabla przedłużającego. Do tego podstawowego systemu można podłączyć ogrzewanie silnika, gniazdko ścienne w kabinie i ładowarkę akumulatora. System Calix zapewnia kompletny zestaw zawierający wszystko, co potrzebne w pojeździe

Poniżej zamieszczamy przykładowe zestawy podgrzewaczy.
Jeśli dostępne na stronie internetowej zestawy nie pasują do Twojej maszyny, skontaktuj się z nami! Dobierzemy odpowiedni system podgrzewaczy do Twoich potrzeb.

Grzałki silnika Calix

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium