Promocje
LAMPA REFLEKTOR PRZEDNI RENAULT ARES
LAMPA REFLEKTOR PRZEDNI RENAULT ARES
69,00 zł 59,00 zł
szt.
REFLEKTOR LAMPA PRZEDNIA DEUTZ DX ORYGINAŁ
REFLEKTOR LAMPA PRZEDNIA DEUTZ DX ORYGINAŁ
380,00 zł 160,00 zł
szt.
Wyszukiwarka olejów

Nowość w ofercie - oleje firmy Fuchs,dobierz olej do swojej maszyny:

Oleje Fuchs

Płatność kartą

W naszym sklepie mogą Państwo płacić kartami płatniczymi.

Wersje językowe
Dostępność produktów i czas realizacji zamówień

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

W sklepie internetowym www.bima.pl zamówienia można składać przez całą dobę, każdego dnia w ciągu roku. Zamówienia złożone po godz. 12:00 w dni robocze, w soboty oraz w niedziele i święta będą realizowane w najbliższy dzień roboczy. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności towaru w naszym magazynie, formy płatności oraz czasu dostarczenia przesyłki.

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, lub nieoczekiwanego wydłużenia czasu koniecznego do sprowadzenia zamówionego towaru, klient jest informowany o takim fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia, przy czym klient może anulować bądź zmienić takie zamówienie bądź jego część.
Nieprawidłowo wypełnione formularze oraz zamówienia, nie potwierdzone przez Kupującego w ciągu 3 dni, nie będą realizowane.
Sklep internetowy www.bima.pl zastrzega sobie prawo odmowy zrealizowania zamówienia w każdym etapie jego realizacji, w przypadku niedostępności zamówionego towaru w magazynie oraz u dostawców lub w przypadkach budzących obawy sprzedającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl