Nowość w ofercie - oleje firmy Fuchs,dobierz olej do swojej maszyny:

Oleje Fuchs

W naszym sklepie mogą Państwo płacić kartami płatniczymi.

Wersje językowe
Producenci
Dostępność produktów i czas realizacji zamówień

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

W sklepie internetowym www.bima.pl zamówienia można składać przez całą dobę, każdego dnia w ciągu roku. Zamówienia złożone po godz. 12:00 w dni robocze, w soboty oraz w niedziele i święta będą realizowane w najbliższy dzień roboczy. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności towaru w naszym magazynie, formy płatności oraz czasu dostarczenia przesyłki.

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, lub nieoczekiwanego wydłużenia czasu koniecznego do sprowadzenia zamówionego towaru, klient jest informowany o takim fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia, przy czym klient może anulować bądź zmienić takie zamówienie bądź jego część.
Nieprawidłowo wypełnione formularze oraz zamówienia, nie potwierdzone przez Kupującego w ciągu 3 dni, nie będą realizowane.
Sklep internetowy www.bima.pl zastrzega sobie prawo odmowy zrealizowania zamówienia w każdym etapie jego realizacji, w przypadku niedostępności zamówionego towaru w magazynie oraz u dostawców lub w przypadkach budzących obawy sprzedającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium